Naujausi skelbimai

Medicinos atstovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 3412

Darbo skelbimo numeris

3412

Darbo aprašymas

Informacijos apie vaistus tiekimas gydytojams ir vaistinėmis.

Reikalavimai

* Iniciatyvumas, energingumas, komunikabilumas, orientacija į rezultatus, sąžiningumas, atsakomybė;
* Vairuotojo pažymėjimas;
* Darbo su kompiuteriu įgūdžiai.

Mūsų klientė - moderni ir dinamiška farmacijos bendrovė, kuri specializuojasi prekės ženklais apsaugotų (generinių) vaistų kūrimo, gamybos ir rinkodaros srityse.

Siūlome darbą jauname, kūrybiškame kolektyve ir atlyginimą, priklausantį nuo Jūsų darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą siųskite el.p. cv@personaoptima.lt arba faksu 2747023, nurodant pageidaujamas pareigas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. spalio 29 d.
Įvestas:
2004 m. rugsėjo 29 d.

UAB „Persona Optima“ – tai išorinis personalo valdymo skyrius, kuriame dirba psichologai, teisininkai, ekonomistai, vadybininkai ir mokymų organizatoriai. Esame įmonė, kuri kompleksiškai rūpinasi įmonių personalu, tame tarpe ir įvairių specialistų paieška bei atranka.