Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #166242

Medicinos atstovo (-ės) Šiaulių regione

CVMarket.lt klientas
Šiauliai
Darbo skelbimas negalioja

Informacija apie darbą

Darbo vieta: Šiauliai
Darbo pobūdis: visa darbo diena
Papildoma informacija: darbuotojas

Įvestas: 2012 m. rugsėjo 13 d.
Galioja iki:2012 m. rugsėjo 28 d.

Darbo aprašymas

  • Susitikimų su gydytojais bei vaistininkais organizavimas;
  • Kompanijos produktų pristatymas klientams;
  • Atstovavimas kompanijai prezentacijų, konferencijų, medicininių parodų metu.

Reikalavimai

  • Medicininis arba farmacinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis farmacijos kompanijoje;
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas, orientacija į rezultatus;
  • Vairavimo patirtis, kompiuterinis raštingumas.

Mes siūlome dinamišką darbą, patrauklų atlyginimą, galimybę tobulėti, socialines garantijas.

Gyvenimo aprašymą ir kreipimosi laišką siųskite iki šių metų rugsėjo 28 d. per sistemą arba faksu: 8 5 2101402

Darbo skelbimo numeris
#166242

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. rugsėjo 28 d.
Įvestas:
2012 m. rugsėjo 13 d.

Didžiausia vaistų gamintoja Baltijos šalyse Akcinė Bendrovė „Grindeks” ieško: medicinos atstovo (-ės) dirbti Šiaulių regione

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!