Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #171747

Medicinos atstovų

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

kuris bus atsakingas už:

  • Kompanijos produktų pristatymą susitikimų su gydytojais ir vaistininkais metu;
  • Nuolatinį ryšių su klientais palaikymą, naujų klientų paiešką;
  • Seminarų priskirtame regione organizavimą;
  • Dalyvavimą konferencijose ir kompanijos produktų pristatymą jose.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (medicininis, farmacinis ar biologinių mokslų būtų privalumas);
  • ≥ 2 metų vairavimo stažas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų kalba.

Mes siūlome dinamišką darbą, puikią galimybę mokytis ir tobulėti jaunoje komandoje, patrauklų atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančias premijas.

Norintys dalyvauti konkurse kviečiami siųsti savo CV ir motyvacinį laišką su nurodytu pageidaujamu atlyginimu iki gruodžio 31 d. Laiško temos langelyje nurodykite – “Medicinos atstovas”.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#171747

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. gruodžio 31 d.
Įvestas:
2012 m. gruodžio 11 d.

Farmacinė kompanija Orivas, jau daugiau kaip 10 metų sėkmingai plėtojanti savo veiklą Lietuvos rinkoje, šiuo metu ieško

Daugiau informacijos apie įmonę www.orivas.lt

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!