Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #165240

Medicinos radiologinės technikos asistentai

CVMarket.lt klientas
Šveicarija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Pasitenkinimas dirbant šį (MRTA) darbą
  • Pageidavimas dirbti Šveicarijoje ne mažiau kaip 3 mėnesius

Reikalavimai

  • Įgytas Medicinos radiologinės technikos asistento (MRTA) išsilavinimas
  • Geros vokiečių kalbos žinios (žodžiu ir raštu)

  • Puikią galimybę užsidirbti (pradinis darbo užmokesčio dydis kas mėnesį – 3 500 eurų, atskaičius visus mokesčius)
  • Geras psichologinis klimatas darbo vietoje
  • Šiuolaikiškai įrengtos darbo vietos
  • Pagalba ieškant gyvenamųjų patalpų Šveicarijoje

Jeigu manote, kad jūs atitinkate šiuos reikalavimus ir susidomėjote šia vakansija, prašome Jus atsiųsti išsamų gyvenimo aprašymą su nuotrauka, o taip pat išsilavinimą patvirtinančius dokumentus ir rekomendacinius laiškus šiuo adresu.

Darbo skelbimo numeris
#165240

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Šveicarija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas ar sezoninis darbas / laikinas darbuotojas
Atlyginimas: 3500 - 3800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2012 m. rugsėjo 27 d.
Įvestas:
2012 m. rugpjūčio 27 d.

„Helvetia Medicum“ yra tarpininkaujanti kompanija, užsiimanti ilgalaike darbuotojų nuoma ir atstovaujanti įvairiose Europos šalyse.
Savo kandidatams mes siūlome įdomias vakansijas medicinos srityje.

Įvairioms Šveicarijos klinikoms ir institutams reikalingi Medicinos radiologinės technikos asistentai (MRTA)

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!