Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #64819

Medicinos technologijų ir prietaisų skyriaus vyriausiasis specialistas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VASPVT) Medicinos technologijų ir prietaisų skyriaus (toliau – skyrius) vyriausiojo specialisto pareigybė skirta vykdyti VASPVT uždavinius sveikatos priežiūros technologijų vertinimo srityje.

Pagrindinės funkcijos: Analizuoja sveikatos priežiūros technologijas ir jų vertinimą literatūros šaltiniuose, siekiant sudaryti sąlygas sveikatos priežiūros paslaugų kokybei pagerinti; vertina sveikatos priežiūros technologijas pagal etinius, teisinius ir socialinius kriterijus; dalyvauja rengiant teisės aktų projektus, susijusius su sveikatos priežiūros technologijų vertinimu, platinimu ir saugiu naudojimu; siekiant informuoti visuomenę apie sveikatos priežiūros technologijas, analizuoja renka, kaupia su sveikatos priežiūros technologijų vertinimu susijusią informaciją; siekiant gauti reikalingos informacijos, analizuoja sveikatos priežiūros technologijoms skirtus interneto tinklalapius; siekiant sveikatos apsaugos sistemos optimizavimo, prisideda rengiant siūlymus sprendžiant sveikatos priežiūros technologijų Lietuvoje klausimus; sprendžiant sveikatos priežiūros technologijų vertinimo problemas, bendradarbiauja su kitomis valstybės ir savivaldybių įstaigomis ir institucijomis; pagal kompetenciją dalyvauja rengiant skyriaus veiklos planus, sudarant VASPVT veiklos priemonių planus numatytiems tikslams pasiekti, kad būtų įgyvendinamos veiklos plano priemonės; atlieka kitas skyriaus vedėjo ir direktoriaus pavestas užduotis, susijusias su sveikatos priežiūros technologijomis.

Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis universitetinis arba jam prilygintas biomedicinos mokslų studijų srities išsilavinimas; mokėti anglų kalbą pažengusiojo vartotojo (B2) lygiu; mokėti dirbti šiomis kompiuterių programomis: MS Word, MS Excel, MS Access, MS Outlook, Internet Explorer; darbo patirtis: mokslinio-tiriamojo darbo biomedicinos srityje, įgyjant šią patirtį valstybinėse aukštosiose mokyklose; išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, kitus teisės aktus, reglamentuojančius sveikatos apsaugos sistemą, jos plėtrą, viešąjį administravimą, valstybės tarnybą, darbo santykius, VASPVT nuostatus ir kitus įstaigos veiklą, funkcijas bei struktūrą, teisės aktų rengimą; išmanyti mokslinio tiriamojo darbo metodus, ypač analizuojant literatūrą, ją vertinant; mokėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas; sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu, išmanyti dokumentų rengimo ir įforminimo taisykles.

Papildoma informacija

Pareigybės lygis: A

Pareigybės kategorija: 10

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus: Teisės skyriuje, 41 kab., Žalgiro g. 92, Vilniuje

Išsamesnė informacija: (8 5) 261 51 77

Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;

  • mokėti lietuvių kalbą;

  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);

  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;

  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#64819
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!