Naujausi skelbimai

Meistras-technologas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158676

Darbo skelbimo numeris

158676

Darbo aprašymas

  • Organizuoti ir vykdyti patvirtintas gamybos užduotis gelžbetoninių konstrukcijų gamybos linijoje, vadovauti paskirtoms pamainoms;
  • Užsakyti ir aprūpinti darbuotojus darbo priemonėmis, įrankiais, žaliavomis ir medžiagomis, komplektuojančiomis dalimis, asmeninės apsaugos priemonėmis, reikalinga technine dokumentacija;
  • Priimti atliktus darbus, patikrinti, ar kokybė atitinka darbo brėžinių bei standartų reikalavimus ir, esant teigiamiems rezultatams, priduoti juos kokybės kontrolės skyriui, organizuoti gaminių išvežimą į pagamintos produkcijos sandėlį;
  • Užtikrinti, kad būtų laikomasi gelžbetonio konstrukcijų gamybos technologinių reikalavimų, operatyviai išaiškinami bei pašalinami jų pažeidimai;
  • Nustatytu periodiškumu surašyti gamybos duomenis, juos perduoti nurodytiems skyriams, vykdyti patikėtos nebaigtos gamybos apskaitą.

Reikalavimai

  • Inžinerinis išsilavinimas;
  • Sudaryti darbo užduočių planą ir jį vykdyti, deleguoti darbo užduotis pavaldiems darbuotojams;
  • Užsienio kalbų mokėjimas (privalumas – anglų, rusų);
  • Ne mažesnė nei 2 metų vadovaujamojo darbo patirtis gamybos, statybos srityje;

Įmonė siūlo

  • Realizuoti savo žinias, bei mokytis iš kolegų;
  • Profesinės karjeros perspektyvas, kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Motyvuojantį atlygį, atitinkantį turimą kompetenciją ir rezultatus;
  • Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. gegužės 10 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 10 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.