https://www.cvmarket.lt/107434

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Metalinių konstrukcijų montuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107434

Darbo skelbimo numeris

107434

Darbo aprašymas

Dirbant metalinių konstrukcijų montuotojo darbą Jums reikės montuoti/surinkinėti įvairias metalines lakštines konstrukcijas ,Jūs turėsite dirbti vadovaudamiesi Jums suteiktais darbo brėžiniais individualiai ir komandoje. Jums reikės naudotis įvairiais įrankiais skirtais metalui apdirbti. Jums gali tekti dirbti laivų statyklose arba statybinėse įmonėse.
Dirbant metalinių konstrukcijų montuotojais Jums gali reikėti gaminti detales, reikalingas laivų korpuso mazgų ir sekcijų surinkimui. Taip pat montuotojai surenka trapus, falšbortus, plokščiąsias sekcijas ir jas pastato, patikrina ir lygina. Įrengia, rankiniu būdu elektra sukabina ir patikrina knechtus, liukų ir landų komingsus bei dangčius, iliuminatorius, duris, pilersus, fundamentus, lengvas pertvaras. Surenka ir sumontuoja laivo ventiliacijos kanalus. Žymi, surenka, patikrina ir lygina plokščiąsias konstrukcijas. Žymi detales, mazgus ir sekcijas pagal šablonus, eskizus ir brėžinius.


Reikalavimai

Dirbant metaliniu konstrukcijų montuotoju Jūs turite mokėti skaityti metalinių konstrukcijų brėžinius ir eskizus, matuoti, žymėti metalą ir pjauti, gręžti, kirpti rankiniais ir elektriniais įrankiais, parinkti darbui reikalingus krovinių kabinimo įtaisus, taisyklingai (pagal stropavimo schemas) užkabinti ir apjuosti krovinį, teisingai eksploatuoti įrangą, pjaustyti metalus ir naudoti dujas ūkinėms reikmėms, ruošti metalines konstrukcijas montavimui, surinkti mazgus, tvirtinti sumontuotas metalines konstrukcijas, saugiai dirbti aukštyje. Metalinių konstrukcijų montuotojai turi būti motyvuoti pasilikti Olandijoje ilgesniam laikui. Būtina bent vienerių metų panašaus darbo patirtis.
Turite gebėti bendrauti anglų arba vokiečių kalba.


Įmonė siūlo

Įmonė pasirūpina darbuotojų draudimu, suteikia nemokamą gyvenamąją vietą ir atsiskaito kas keturias savaites. Visi darbuotojai gauna kompensaciją už kuro sąnaudas.Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Olandija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 30 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 30 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1450 EUR per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
Nurodytas atlyginimas yra į rankas, už keturias darbo savaites, atskaičius mokesčius, draudimą bei kambario nuomos mokestį

CVMARKET.LT KLIENTAS

UAB Qbis yra nepriklausoma įdarbinimo agentūra, siūlanti darbą Olandijoje darbuotojams iš Latvijos ir Lietuvos.