Naujausi skelbimai

Metalinių konstrukcijų surinkėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 109843

Darbo skelbimo numeris

109843

Darbo aprašymas

Rinkti įvairaus sudėtingumo gelžbetoninių konstrukcijų erdvinius armatūros karkasus.
Sudėti ant stovų viršutinę armatūrą, ant armatūros sužymėti apkabų, kilpų, įdėtinių detalių padėtį.
Sudėti apkabas ir jas surišti su armatūra rišimo įrankiais.

Reikalavimai

Turi išmanyti armatūros gaminius ir konstrukcijas;
Žinoti kaip pagal darbo brėžinius surinkti armatūros gaminius.

Laiku mokamą, motyvuojantį atlygį, atitinkantį darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui.

Papildoma informacija

CV siųsti: daiva@markuciai.lt, personalas@markuciai.lt
tel. 8 (5) 2602647

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 30 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 31 d.

Esame viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.