https://www.cvmarket.lt/107433

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Metalinių vamzdžių montuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107433

Darbo skelbimo numeris

107433

Darbo aprašymas

Metalinių vamzdynų montuotojas privalo skaityti brėžinius, techninių sąlygų aprašus ir paruošti vamzdynus montavimui. Montuotojas užkabina vamzdžius tam skirtais krovinių kabinimo įtaisais, atlieka jų montavimą kėlimo kranais, tvirtina vamzdynus. Jis gamina vamzdynų detales, slėginius indus ir talpas, jas montuoja. Metalinių vamzdžių dalis ir jų priedus gali būti iš plono ir storo metalo vamzdžių, lakštų ir nemetalinių medžiagų. Metalinių vamzdžių montuotojas turi rankomis ir mašinomis pjaustyti, kalti, šaltai ir kaštai lankstyti, virinti, lituoti, montuoti vamzdžius ir įdėklus, gaminti sraigtiškus vamzdžius ir įvairių formų vamzdžių dalis, gaminti didelio skersmens vamzdynų netaisyklingos formos tarpiklius, montuoti vamzdynų sistemas pagal brėžinius, kartais be išbaigtų brėžinių, pagal modelį ar padėtį vietoje.
Vamzdžių montuotojas išbando vamzdynus ir metalo konstrukcijas.


Reikalavimai

Dirbant metaliniu vamzdžių montuotoju Jūs turite mokėti skaityti brėžinius ir eskizus, matuoti, žymėti metalą ir pjauti, gręžti, kirpti rankiniais ir elektriniais įrankiais, parinkti darbui reikalingus krovinių kabinimo įtaisus, taisyklingai (pagal stropavimo schemas) užkabinti ir apjuosti krovinį, teisingai eksploatuoti įrangą, pjaustyti metalus ir naudoti dujas ūkinėms reikmėms, ruošti metalinius vamzdžius montavimui, tvirtinti sumontuotus metalinius vamzdžius, saugiai dirbti. Metalinių vamzdžių montuotojai turi būti motyvuoti pasilikti Olandijoje ilgesniam laikui. Būtina bent vienerių metų panašaus darbo patirtis.
Turite gebėti bendrauti anglų arba vokiečių kalba.


Įmonė siūlo

Įmonė pasirūpina darbuotojų draudimu, suteikia nemokamą gyvenamąją vietą ir atsiskaito kas keturias savaites. Visi darbuotojai gauna kompensaciją už kuro sąnaudas.Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Olandija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 30 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 30 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1450 EUR per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
Nurodytas atlyginimas yra į rankas, už keturias darbo savaites, atskaičius mokesčius, draudimą bei kambario nuomos mokestį

CVMARKET.LT KLIENTAS

UAB Qbis yra nepriklausoma įdarbinimo agentūra, siūlanti darbą Olandijoje darbuotojams iš Latvijos ir Lietuvos.