Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #309477

Metalo konstrukcijų surinkėjai

CVMarket.lt klientas
Visa Lietuva
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- metalo konstrukcijų surinkimo ir montavimo darbai.

Reikalavimai

- profesinis-techninis išsilavinimas,
- panašaus darbo patirtis,
- gebėjimas skaityti brėžinius,
- orientavimasis į kokybišką rezultatą,
- gebėjimas efektyviai dirbti komandoje.

- darbą šiuolaikiškoje, tarptautinėje, stabiliai veikiančioje kompanijoje,
- išvykus į komandiruotes - nieko nekainuojantį gyvenąmąjį plotą ir apmokamas kelionės išlaidas.
Dėl platesnės informacijos teiraukitės telefonu: 8682 50813.

Darbo skelbimo numeris
#309477

Informacija apie darbą

Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 17 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 19 d.

Įmonių grupė „Litana” yra ilgametė įvairių Europos kompanijų partnerė užsiimanti projektavimu, gamyba, pastatų iš metalo konstrukcijų statyba, laivų remontu ir statyba. „Litana“ yra sukaupusi didelę statybų patirtį. Vykdydami veiklą, pastatėme kelis šimtus objektų: Lietuvoje, Latvijoje, Rusijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Prancūzijoje.

Daugiau