Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #339741

Metalo konstrukcijų surinkėjas

CVMarket.lt klientas
Olandija
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Metalo konstrukcijų gamyba, laivų, naftos platformų gamyba, remontas;
Darbas komandiruotėse.

Reikalavimai

Darbuotojas privalo skaityti techninius brėžinius ir eskizus arba turėti patirties, ruošiant metalo konstrukcijas montavimui, surinkti įvairius mazgus, tvirtinti sumontuotas detales.

Reikalavimai būsimiems darbuotojams:

Darbštumas;
Tvarkingumas ir darbo kultūra;
Atsakingumas.

Užsienio kalbų mokėjimas nebūtinas.

Įmonė siūlo

Darbo grafikas - 8 sav. komandiruotėje, 2-3 sav. Lietuvoje;
Darbdavys pasirūpina kelione, apgyvendinimu, darbo drabužiais.

Darbo skelbimo numeris
#339741
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!