Naujausi skelbimai

Metodininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 78433

Darbo skelbimo numeris

78433

Darbo aprašymas

Studijų proceso organizavimas, informacinės sistemos „Studijos“ tvarkymas, dokumentų bylų ir studentų asmens bylų formavimas pagal patvirtintą Universiteto dokumentacijos planą, įsakymų studentų rotacijos ir kitais klausimais rengimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsimokslinimas (magistro kvalifikacinis laipsnis)
  • išmanyti dokumentų rengimą ir jų įforminimą
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • puikios užsienio kalbos žinios

Įmonė siūlo

  • Puikias darbo sąlygas.
  • Galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos).
  • Laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale).
  • Socialines garantijas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) siųsti el. paštu ps@mruni.eu

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. sausio 10 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 10 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.