Naujausi skelbimai

Microsoft IS projektuotojas(-a) - programuotojas (a)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18689

Darbo skelbimo numeris

18689

Darbo aprašymas

  • Reikalavimų informacinei sistemai išgryninimas ir specifikavimas;
  • IS techninės architektūros rengimas;
  • IS konstravimas naudojant Microsoft SQL server, C#, ASP.NET;
  • Techninės dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
  • MS SQL server IS projektavimo patirtis (ne mažiau 3 metų);
  • Darbo su MS SQL server DBVS patirtis – geros SQL, T/SQL žinios;
  • Puikios lietuvių kalbos, geros anglų kalbos žinios;
  • Asmeninės savybės: atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą, gebėjimas dirbti komandoje, noras tobulėti ir mokytis.

Naudingi įgūdžiai:
  • Aplikacijų kūrimo naudojant Visual Studio 2005 patirtis;
  • IS projektavimo naudojant UML patirtis;
  • Išklausyti atitinkami kursai ar įgyti sertifikatai.

  • Darbą profesionaliame, draugiškame, puikiai sutariančiame ir novatoriškame kolektyve;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Kompetencijos ugdymo ir karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 4 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 30 d.

UAB Algoritmų sistemos - viena pajėgiausių IT įmonių Lietuvoje, kurianti ir diegianti individualius bei sudėtingus informacinių technologijų sprendimus. Įmonė yra sertifikuota Oracle ir Microsoft partnerė. UAB Algoritmų sistemos pagrindinis veiklos principas kuriamų ir diegiamų programų patikimumas, kurį užtikrina aukšta darbuotojų kvalifikacija, profesionalumas bei dėmesys kliento poreikiams.