Naujausi skelbimai

Mobile Applications Developer

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308142

Darbo skelbimo numeris

308142

Darbo aprašymas

Plečiame savo IT komandos gretas ir ieškome naujo nario IT Development team’e, kuris užimtų Mobile Applications Developer pareigas sparčiai augančioje įmonėje.

Reikalavimai

2 metų ar ilgesnė patirtis dirbant su iOS/Java Android. Patirtis dirbant su PHP.
UI/UX praktikų žinojimas; Puikios objektinio programavimo žinios;
Patirtis su REST API/Koitlin ar Anko/React Native naudojimu,

Privalumu laikysime, jei turi Symfony karkaso žinių bei išmanai populiariausius įrankius bei bibliotekas (Realm, Firebase, Crashlytics, Dagger, Conductor ir t.t.).

Įdomų darbą jaunoje, draugiškoje, dinamiškoje komandoje ir sparčiai besiplečiančioje įmonėje; Galimybę tobulėti aplinkoje, kuri skatina gilintis į naujausias technologijas; Įdomius iššūkius ir tarptautinę patirtį. Motyvuojantį atlyginimą bei priedus už pasiekimus.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 3 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 5 d.

Foodout – yra viena didžiausių maisto užsakymo bendrovių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje bei Baltarusijoje. Šiuo metu jau įgyvendinusi per 1.7 mln. užsakymų iš beveik 4000 restoranų visose šalyse bei teikianti paslaugas internetu, telefonu bei per mobiliąją aplikaciją.