Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #394482

Mobilusis laiškininkas (-ė) (Panevėžys)

CVMarket.lt klientas
Panevėžys
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Kokie iššūkiai laukia?

  • pristatyti pašto korespondencijos siuntas, periodinius spaudos leidinius, reklamas ir socialines išmokas, naudojantis mobiliosiomis technologijomis, parduoti paslaugas ir prekes.

Darbo sąlygos:
  • darbo laikas: nuo antradienio iki šeštadienio, nuo 7:00 iki 15:30 val.
  • galimos aptarnaujamos teritorijos - Panevėžio rajono apylinkėse (Upytė, Smilgiai, Berčiūnai, Naujamiestis ir kiti kaimai).
  • darbas bendrovės automobiliu, išvykimas/grįžimas iš/į Panevėžio centrinį paštą (Respublikos g. 60, Panevėžys).

Reikalavimai

Mes tikimės, kad:

  • esi greitos orientacijos, turi puikius bendravimo įgūdžius, atsakingai žiūri į pavestas užduotis;
  • gebi naudotis mobiliosiomis technologijomis;
  • turi darbo patirties klientų aptarnavimo, paslaugų pardavimo srityje – tai būtų didelis privalumas.
  • turi vairuotojo pažymėjimą;
  • puikiai supranti ir kalbi lietuviškai.

Įmonė siūlo

Ką mes siūlome:

  • apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą ir papildomą darbo užmokesčio dalį, mokamą bendrovėje nustatyta tvarka;
  • bendrovės automobilį ir kitas priemones reikalingas darbui.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą https://www.post.lt/lt/privatumo-politika.

Informacija telefonu: 865656154.
Mūsų internetinė svetainė: www.post.lt

Darbo skelbimo numeris
#394482
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!