Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #347250

Mokėjimo kortelių projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mokėjimo kortelių projektų vadovas bus atsakingas už mokėjimo kortelių išleidimo ir aptarnavimo projektus nuo jų iniciavimo iki įgyvendinimo ir palaikymo.

Atsakomybės:
- komunikacija su tarptautinėmis kortelių organizacijomis ir derybų dėl partnerystės vedimas;
- kortelių leidybos koordinavimas;
- bendradarbiavimas su technologiniu tiekėju;
- darbas su kortelių aptarnavimo centrais / paslaugų teikėjais;
- kortelių platinimo valdymas ir plėtros užtikrinimas.

Reikalavimai

- Patirtis mokėjimo kortelių/mokėjimų ar kitų operacijų srityje;
- puikūs derybiniai gebėjimai;
- orientacija į rezultatą;
- savarankiško darbo įgūdžiai ir gebėjimas greitai priimti sprendimus kritinėse situacijose;
- aukštasis išsilavinimas;
- puikūs rašytinės ir šnekamosios anglų kalbos gebėjimai;
- darbo patirtis finansinių paslaugų pardavimuose būtų didelis privalumas;
- darbo patirtis fintech srityje būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo

- Lanksčias darbo valandas;
- motyvuojantį atlyginimą;
- galimybę įgyvendinti ambicingus FinTech projektus;
- asmeninio augimo ir profesinio tobulėjimo galimybes vienoje perspektyviausių kompanijų;
- modernius biurus Vilniuje ir Kaune bei solidžią IT infrastruktūrą;
- biuro privilegijas ir įmonės renginius;
- galimybę tapti tarptautinės ir profesionalios komandos dalimi, kuri yra visuomet pasirengusi stalo futbolo partijai.

Darbo skelbimo numeris
#347250
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!