https://www.cvmarket.lt/61248

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #61248

Mokesčių apskaitos skyriaus specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

CVMarket.lt klientas
Telšiai
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pareigybės paskirtis: Vykdyti Skyriui priskirtas funkcijas, susijusias su mokesčių mokėtojų sumokėtų mokesčių, rinkliavų bei kitų įmokų į valstybės biudžetą, savivaldybių biudžetus, valstybinius pinigų fondus, apskaitai tvarkyti, ataskaitoms bei kitų dokumentų projektams, Skyriaus kompetencijai priskirtais klausimais, parengti.

Pagrindinės funkcijos: Tvarko priskirtų mokesčių apskaitą, siekiant užtikrinti teisingus mokesčių mokėtojų mokestinių įsipareigojimų vykdymo būklės duomenis; Tvarko mokesčių mokėtojų apskaitos kortelių duomenis, juos kontroliuoja bei tikslina, informuoja atitinkamus Skyriaus darbuotojus ir Inspekcijos padalinius apie pastebėtas duomenų suvedimo klaidas, siekiant užtikrinti Skyriui pavestų funkcijų įgyvendinimą; Rengia duomenis apie mokesčius, mokesčių mokėtojų prievolių įvykdymą, atsiskaitymų būklę tam, kad būtų užtikrinta mokesčių mokėtojų prievolių įvykdymo kontrolė; Laikosi informacinių sistemų duomenų saugos teisės aktais nustatytų reikalavimų, siekiant užtikrinti informacinių sistemų saugumą bei informacijos apie mokesčių mokėtojus slaptumą; Vykdo kitus su Skyriaus funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio Skyriaus vedėjo pavedimus tam, kad būtų įvykdyti Skyriaus strateginiai planai; Sprendžiant bendras problemas bendradarbiauja su kitais Skyriaus darbuotojais bei Inspekcijos skyrių padaliniais, siekiant užtikrinti apsikeitimą informacija.


Reikalavimai

Specialieji reikalavimai: aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas arba aukštesnysis išsilavinimas, arba iki 1995 m. įgytas specialusis vidurinis socialinių mokslų studijų srities viešojo administravimo, ekonomikos arba vadybos ir verslo administravimo krypčių išsilavinimas; išmanyti Lietuvos Respublikos teisės aktus, reglamentuojančius mokesčių ir kitų įmokų apskaičiavimą, sumokėjimą, administravimą bei kontrolę; mokėti dirbti su šiomis kompiuterių programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer.


Įmonė siūlo


Papildoma informacija

Pareigybės lygis: B
Pareigybės kategorija: 6

Norėdami dalyvauti konkurse dėl darbo vietos, jūs turite pristatyti reikalaujamus dokumentus: Telšių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Personalo skyriuje, 120 kab., Birutės g. 5A, Telšiuose.


Išsamesnė informacija: (8 444) 69 239


Priėmimo į valstybės tarnautojų pareigas bendrieji reikalavimai:

  • turėti Lietuvos Respublikos pilietybę;
  • mokėti lietuvių kalbą;
  • būti ne jaunesnis kaip 18 metų ir ne vyresnis kaip 65 metų (netaikomas politinio (asmeninio) pasitikėjimo ir pakaitiniams valstybės tarnautojams);
  • turėti to lygio valstybės tarnautojo pareigoms eiti būtiną išsilavinimą;
  • atitikti specialius reikalavimus, nustatytus pareigybės aprašyme.

Daugiau informacijos apie konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvaką: http://www.vtd.lt/index.php?766603471
Darbo skelbimo numeris
#61248
Jūs kandidatuojate į:
Mokesčių apskaitos skyriaus specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!