Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #4941

Mokesčių konsultantas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mokestinių konsultacijų teikimas, mokestinių patikrinimų atlikimas, taip pat dalyvavimas įvairiuose su mokesčiais susijusiuose projektuose.

Reikalavimai

  • labai geras LR mokesčių įstatymų bei tarptautinių mokesčių išmanymas,
  • darbo patirtis,
  • labai geri vokiečių kalbos įgūdžiai (papildomas anglų k. mokėjimas būtų privalumas).

Tinkamiems kandidatams siūlome įdomią veiklą tarptautinėje aplinkoje bei dideles galimybes tobulėti.

Darbo skelbimo numeris
#4941

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2005 m. vasario 21 d.
Įvestas:
2005 m. sausio 21 d.

Iš Vokietijos kilusi, daugiau nei 68 padalinius Vidurio ir Rytų Europoje, Azijoje bei Šiaurės Amerikoje turinti, audito paslaugas bei mokesčių konsultacijas, taip pat konsultacijas teisės bei verslo klausimais teikianti tarptautinė audito ir konsultacijų kompanija Rödl & Partner plečia savo veiklą ir ieško naujų darbuotojų

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!