Naujausi skelbimai

Mokslo centro vyresnysis leidybos koordinatorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106541

Darbo skelbimo numeris

106541

Darbo aprašymas

Universiteto mokslo ir studijų leidinių leidybos, spaudos ir platinimo procesų organizavimas ir koordinavimas.
Universiteto metinių leidybos planų sudarymo organizavimas ir jų vykdymo stebėsena.
Leidybinę veiklą Universitete reglamentuojančių teisės aktų ir kitų susijusių dokumentų projektų rengimas, jų derinimas Universitete nustatyta tvarka.
Pažangiausios Lietuvos ir pasaulio akademinės leidybos praktikos stebėsena ir jos diegimas Universitete.
Siūlymų dėl Universiteto leidybos politikos formavimo teikimas.
Universiteto mokslo ir studijų leidinių sklaidos organizavimas.
Papildomų finansinių išteklių Universiteto leidybai paieška.
Kiti su Universiteto leidyba susiję nenuolatinio pobūdžio pavedimai.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Puikus bent vienos užsienio kalbos mokėjimas (prioritetas anglų kalbai);
Darbo leidybos ir /ar spaudos procesų organizavimo srityje patirtis;
Labai geri planavimo ir veiklos koordinavimo įgūdžiai;
Gebėjimas naudotis šiuolaikinėmis komunikacijos ir informacijos priemonėmis;
Gebėjimas kaupti, analizuoti ir apibendrinti informaciją.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 21 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 7 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.