Naujausi skelbimai

Mokslo prorektoriaus padėjėjas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110665

Darbo skelbimo numeris

110665

Darbo aprašymas

Valdo vidinę ir išorinę informaciją, naudoja inovatyvią organizacinę, komunikacinę techniką, informacines sistemas.
Tvarko mokslo prorektoriaus korespondenciją, atsako (lietuvių ar anglų kalba)
Prižiūri ir tvarko mokslo prorektoriaus tinklalapį Universiteto internetinėje svetainėje.
Įformina Rektoriaus įsakymų, Senato nutarimų projektus dėl mokslinės veiklos ir kitų susijusių klausimų (veiklos įsakymai, nutarimai).

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas
geros užsienio kalbos (pageidautina anglų) žinios
.dokumentų valdymo, rengimo ir įforminimo reikalavimų išmanymas
gebėjimas naudotis naujausiais ryšių ir kitomis biuro technikos priemonėmis
gebėjimas kaupti, analizuoti ir apibendrinti informaciją
praktinio darbo patirtis projektų valdymo srityje būtų privalumas.

galimybę tobulintis (kvalifikacijos kėlimo kursai, seminarai, konferencijos)
geras darbo sąlygas,
laisvalaikiui – galimybę nemokamai naudotis sporto kompleksu (treniruoklių sale, krepšinio sporto sale)

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas ar sezoninis darbas / laikinas darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 30 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 19 d.

Mykolo Romerio universitetas - vienas didžiausių universitetų Lietuvoje, dinamiškas ir sėkmingai įsiliejantis į pasaulio aukštojo mokslo erdvę. Siūlome tapti jaunatviškos ir kūrybingos bendruomenės nariu.