Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #282007

Mokymo grupės projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • įmonės žmogiškųjų išteklių ugdymo, kompetencijų tobulinimo strategijos įgyvendinimas Baltijos šalyse
  • žmogiškųjų išteklių valdymo sistemų diegimas ir palaikymas
  • įmonės darbuotojų mokymų organizavimas ir įgyvendinimas
  • darbuotojų adaptacijos, žinių vertinimo organizavimas ir vykdymas
  • įmonės personalo rodiklių analizė
  • įmonės darbuotojų nuomonės tyrimų organizavimas ir vykdymas
  • vadovų ir darbuotojų konsultavimas žmogiškųjų išteklių valdymo klausimais
  • naujų darbuotojų ugdymo būdų įmonėje diegimas ir palaikymas

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (psichologijos ar žmogiškųjų išteklių valdymo srityje – privalumas)
  • ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis darbuotojų mokymų organizavimo srityje
  • mokymo vedimo, mokymo programų rengimo patirtis
  • tarptautinių projektų valdymo patirtis
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, kūrybiškumas bei kruopštumas
  • orientacija į komandos tikslų pasiekimą
  • anglų kalbos mokėjimas (rusų k. – privalumas)
  • vairuotojo pažymėjimas, noras vykti į komandiruotes

Įmonė siūlo

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes
  • konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas
  • visas darbui reikalingas priemones
  • galimybę „Senukų“ prekybos centruose prekes įsigyti su nuolaida
  • papildomą sveikatos draudimą

Kartu kurkime patikimą ir dinamišką aplinką, kurioje augtume, tobulėtume ir siektume karjeros!

Darbo skelbimo numeris
#282007

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2016 m. lapkričio 1 d.
Įvestas:
2016 m. spalio 3 d.

UAB „Kesko Senukai Lithuania“ – didžiausia statybos, remonto ir buities prekių įmonė Baltijos šalyse.
Daugiau nei 23 metus gyvuojančioje, visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikiančioje įmonėje dirba daugiau nei 3500 profesionalų, siūlančių platų prekių pasirinkimą žmonėms, statantiems būstą ar gerinantiems savo gyvenamąją aplinką.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!