Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #4395

MOKYMO VADYBININKAS

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

PAGAL SUPLANUOTĄ BENDROVĖS MOKYMOSI POREIKĮ UŽTIKRINA DARBUOTOJŲ APMOKYMĄ, PERKVALIFIKAVIMĄ BEI KVALIFIKACIJOS KĖLIMĄ.

Reikalavimai

AUKŠTASIS IŠSILAVINIMAS (VADYBOS, VERSLO ADMINISTRAVIMO),
GERAI MOKĖTI DIRBTI KOMPIUTERIU,
PANAŠAUS DARBO PATIRTIS BŪTŲ PRIVALUMAS.

Siūlome galimybę realizuoti profesinius sugebėjimus, tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Darbo skelbimo numeris
#4395

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
valstybės tarnautojas
Atlyginimas: Nuo 700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2005 m. sausio 14 d.
Įvestas:
2004 m. gruodžio 14 d.

AB "Vilniaus Vingis" yra viena iš didžiausių elektronikos komponentų gamintojų Europoje. Be to gaminami specialūs technologiniai įrengimai bei įranga.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!