Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #509969

Mokymų organizatorius Kaune

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Mokymo proceso organizavimas ir administravimas;

  • Naujų mokymo metodų bei formų įgyvendinimas;

  • Naujų mokymo programų paieška bei įdiegimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;

  • Iniciatyvumas, veržlumas;

  • Patirtis dirbant su nuotolinio mokymo platformomis;

  • Aukštas kompiuterinio raštingumo lygis;

  • Geros anglų kalbos žinios;

  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą lyderiaujančioje kompanijoje;

  • Laisvę kurti ir diegti naujoves B2B sektoriui;

  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;

  • Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Darbo skelbimo numeris
#509969

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1000 - 1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2021 m. sausio 29 d.
Įvestas:
2021 m. sausio 8 d.

UAB "Verslo Aljansas" - dinamiška įmonė teikianti paslaugas darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės ir civilinės saugos srityse, vykdanti tęstinius profesinius darbuotojų mokymus, energetikos sektoriaus darbuotojų atestavimą bei diegianti kokybės vadybos sistemas. Įmonė vadovaujasi atsakingumo, draugiškumo, profesionalumo ir partnerystės principais. Toliau plėsdama savo veiklą UAB "Verslo Aljansas" kviečia prie komandos prisijungti atsakingus, draugiškus, lanksčius ir dinamišką aplinką vertinančius darbuotojus.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!