Mokymų organizatorius Kaune
Darbo skelbimo numeris #633494

Darbo aprašymas

  • Mokymo proceso organizavimas ir administravimas;

  • Naujų mokymo metodų bei formų įgyvendinimas;

  • Naujų mokymo programų paieška bei įdiegimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;

  • Iniciatyvumas, veržlumas;

  • Patirtis dirbant su nuotolinio mokymo platformomis;

  • Aukštas kompiuterinio raštingumo lygis;

  • Geros anglų kalbos žinios;

  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą lyderiaujančioje kompanijoje;

  • Laisvę kurti ir diegti naujoves B2B sektoriui;

  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;

  • Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#633494
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!