2022-07-29 11:26:48

Mokymų vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Nuo 800 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Ieškome pastiprinimo mokymų organizavimo komandai!

Prisijungus prie mūsų komandos į Tavo rankas patikėsime:

  • Administruoti, koordinuoti ir prižiūrėti mokymo procesą;
  • Konsultuoti ir aptarnauti mokymo dalyvius;
  • Valdyti mokymams reikalingus resursus (tvarkaraščius, mokytojų užimtumą ir kt.);
  • Bendradarbiauti su partneriais organizuojant mokymus;
  • Rengti mokymo dokumentus (sutartis, ataskaitas ir kt.);
  • Padėti mokytojams organizavimo bei administravimo klausimais.

Reikalavimai

Laukiam Tavo kandidatūros, jeigu Tu:

  • Gebi atsakingai, kruopščiai bei atidžiai vykdyti pavestas užduotis;
  • Gebi savarankiškai ir greitai mąstyti priimant sprendimus;
  • Turi puikius bendravimo įgūdžius ir gebi spręsti sudėtingas situacijas;
  • Gebi žodžiu bendrauti bent viena užsienio kalba;
  • Esi įgudęs MS Office programų paketo vartotojas.

Darbo patirtis mokymų administravimo srityje būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Siūlome Tau:

  • Pilną iššūkių darbą be monotonijos;
  • Draugišką, visada padėti pasiruošusį, bendradarbiaujantį kolektyvą;
  • Profesinio bei asmeninio mokymosi ir tobulėjimo galimybes;
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas, susijusias su mokymo centro veikla.

Galutinis darbo užmokesčio dydis priklauso nuo Tavo įgūdžių ir patirties.