Naujausi skelbimai

Montuotojai - dailidės Norvegijoje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 343160

Darbo skelbimo numeris

343160

Darbo aprašymas

Ieškome darbuotojų skydinių, karkasinių namų montavimui
arba jų vidaus įrengimui.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
Darbo patirtis su skydiniais, karkasiniais namais;
Brėžinių skaitymas;
Šnekamoji anglų k.

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
Atlyginimą nuo 3500 iki 5000 eur;
Visas socialines garantijas Norvegijoje;
Neterminuotą darbo sutartį;
Visus darbui reikalingus įrankius, darbo rūbus ir apsaugines priemones;
Nemokamą apgyvendinimą;
Darbo kelionių išlaidų kompensaciją;
Nemokamas keliones Lietuva-Norvegija-Lietuva;
Grįžimus į Lietuvą pagal iš anksto numatytą grafiką – kas 6-8 savaites;
Apmokamas kasmetines atostogas.

Daugiau informacijos tel. +370 650 90 088

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Norvegija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. liepos 22 d.
Įvestas:
2018 m. liepos 9 d.
Atlyginimas:
3500 - 5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

UAB „Northern Baltic“ – Norvegijos įmonių grupės ABChus dalis Lietuvoje, jau 12 metų teikianti statybos ir projektavimo paslaugas Norvegijoje.
Sklandžiu skydinių namų montavimo, pamatų betonavimo bei vidaus apdailos projektų įgyvendinimu šiandien rūpinasi daugiau nei 150 statybos srities profesionalų - montuotojai dailidės, betonuotojai, plytelių klijuotojai, dažytojai, santechnikai ir kt.

Nuolat rūpinamės įmonės plėtra, užtikrindami darbo vietų stabilumą ir darbo apimtis ištisus metus, todėl galime didžiuotis lojaliais įmonės darbuotojais, dirbančiais UAB „Northern Baltic“ daugiau nei 6 metus.

Daugiau www.northernbaltic.com