Naujausi skelbimai

Montuotojas (-a )

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 358873

Darbo skelbimo numeris

358873

Darbo aprašymas

Kadangi mūsų įmonė dinamiškai plečiasi, ieškome darbuotojo:
Montuotojo.

• šaldymo, elektros ir dujų įrenginių priežiūra
• techninės dokumentacijos tvarkymas;
• savarankiška defektų diagnostika, atsarginių dalių parinkimas;
• priežiūros baigimo ir darbo eigos ataskaita;
• prietaisų montavimas gastronominėse patalpose;
• bendravimas su klientais.

Reikalavimai

• visuomeninio maitinimo įrenginių priežiūros patirtis;
• geras lenkų kalbos mokėjimas – būtina sąlyga;
• pasiekiamumas;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
• SEP leidimas dirbti iki 1 kV elektros įrenginiuose;
• F-Gaza leidimas – privalumas;
• darbo drausmės laikymasis, atsakingumas, patikimumas ir atsidavimas atliekant paskirtas užduotis.

• įdomų, ambicingą darbą šiuolaikinėje, greitai besiplečiančioje įmonėje;
• darbams atlikti reikalingus įrankius;
• įdarbinimą pagal darbo sutartį visai darbo dienai;
• profesionalaus tobulėjimo (mokymosi) galimybę;
• dovanas vaiko gimimo proga.

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Prašome atsiųsti savo CV lenkų arba anglų kalba

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. sausio 18 d.
Įvestas:
2018 m. gruodžio 20 d.

Esame tarptautinės grupės HENDI, kuri jau daugiau kaip 80 metų užsiima visuomeninio maitinimo profesionalios įrangos gamyba ir pardavimu Europoje, dalis. Įmonės vyriausioji būstinė yra Nyderlanduose; nuo 2005 metų dirbame Lenkijoje ir nuolat plečiame savo veiklą.
Savo produkciją parduodame per platintojus, mūsų parduotuves ir internetinę parduotuvę (hendi.pl).
Mūsų darbuotojų įgūdžių, patirties ir ištikimybės dėka siekiame vis ambicingesnių tikslų ir kviečiame prisijungti žmones, norinčius su mumis spręsti naujus uždavinius.