Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #100743

Montuotojas

CVMarket.lt klientas
Šiauliai
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ieškome montuotojų, gebančių montuoti baldus pagal įmonės gaminių specifikaciją, turinčius savo įrankius. Platesnė informacija tel.865211619

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;

Įmonė siūlo

- visas galimybes siekti gerų rezultatų;
- įdomų ir dinamišką darbą;
- įvairias provilegijas taikomas darbuotojams

Papildoma informacija

cv siųsti sadolin@id.sadolin.lt

Darbo skelbimo numeris
#100743

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. sausio 22 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 7 d.

Koncernas „Komandor” - tarptautinis stumdomųjų durų sistemų gamybos lyderis veiklą pradėjo 1987 metais, teikaintis ypatingai didelį drabužinių ir spintų su stumdomosiomis durimis asortimentą, savo filialą atidarė ir Šiauliuose.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Montuotojas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!