Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #170746

MS Dynamics NAV programuotojas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • NAV vidinių aplikacijų priežiūra ir tobulinimas;
  • Duomenų bazių projektavimas, programavimas pagal pateiktus reikalavimus;
  • MS SQL duomenų bazių projektavimas, programavimas pagal pateiktus reikalavimus;
  • Dokumentacijos ruošimas;

Reikalavimai

  • Bent 1 metai Nav ir SQL duomenų bazių programavimo patirtis;
  • Gilios reliacinių duomenų bazių žinios;
  • Analitinis mąstymas ir geri problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Mažmenos, sandėlio veiklos išmanymas;
  • Savarankiškumas, atsakingumas;
  • Aukštasis išsilavinimas (informacinės technologijos);
  • Anglų kalbos žinios (privalumas);

Darbo skelbimo numeris
#170746
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!