Naujausi skelbimai

Muitinės skyriaus vadybininkas (rusų k.)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110544

Darbo skelbimo numeris

110544

Darbo aprašymas

krovinių muitinimo procesų organizavimas;
operatyvus informacijos teikimas klientams;
iškilusių problemų su Rusijos muitinės tarpininkais sprendimas;
sutarčių rengimas, užsakymų valdymas;
santykių su klientais palaikymas (nuolatinis bendravimas žodžiu ir raštu);

Reikalavimai

muitinės procedūrų išmanymas (prekės kodai, muitai, PVM, preferencijos);
geras rusų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu (anglų k.- privalumas);
gebėjimas analizuoti muitinės paslaugų rinką Rusijoje;
atsakingumas, komunikabilumas, organizuotumas;
galimybė vykti į trumpalaikes komandiruotes;
privalumas - muitinės darbo specifikos Rusijoje išmanymas;

patrauklų atlyginimą, dinamišką, įdomų ir atsakingą darbą sėkmingoje kompanijoje.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda "MUITINĖS SKYRIAUS VADYBININKAS", siųsti el. paštu: job@jobinlogistics.eu

Garantuojame pateiktos informacijos konfidencialumą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 15 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 15 d.

Darbo pasiūlymai transporto sektoriaus specialistams.
Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

    Mūsų klientė – tarptautinių krovinių gabenimo įmonė, turinti platų partnerių tinklą visame pasaulyje, teikianti savo klientams neribotus logistikos sprendimus, plečia veiklą ir ieško naujo komandos nario.