Naujausi skelbimai

Muitinės tarpininkas (-ė) / deklarantas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 158963

Darbo skelbimo numeris

158963

Darbo aprašymas

Jis (ji) bus atsakingas (-a) už muitinės formalumų tvarkymą; Importo, eksporto dokumentų, tranzito deklaracijų, TIR CARNET, geležinkelio važtaraščių pildymą, muitinės dokumentų administravimą ir kontrolę; Kompanijos atstovavimą muitinėje ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas
Analogiško darbo patirtis;
Rusų kalbos mokėjimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas, kruopštumas, organizuotumas;
Vairuotojo pažymėjimas.

Atsakingą, dinamišką darbą, konkurencingą atlygį, darbui reikalingas priemones, automobilį.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. balandžio 27 d.
Įvestas:
2012 m. balandžio 16 d.

Mūsų klientei - sėkmingai dirbančiai įmonei, užsiimančiai importu ir eksportu bei didmenine prekyba plataus vartojimo prekėmis Kazachstano rinkoje, šiuo metu dirbti Kaune reikalingas (-a):