Muitinės tarpininkas - ekspeditorius

CF&S LITHUANIA, UAB

Darbo skelbimo numeris

387490

Darbo aprašymas

Būsite atsakingi už:
Krovinių importo, eksporto, tranzito, bei kitų muitinės procedūrų įforminimą;
Iškilusių nesklandumų sprendimus;
Krovinių vežimo organizavimą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
Esate reiklus sau ir darbo kokybei, terminams;
Muitinės tarpininko pažymėjimas;
Turite patirties muitinės tarpininkavime bei susijusių procesų valdyme;
Suvokiate uosto procesus, susijusius su krovinių pervežimais;
Kalbate anglų bei rusų kalbomis;
Esate lankstus bei puikiai sprendžiate iškilusias nestandartines situacijas.

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje, inovatyviai mąstančioje įmonėje;
Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
Motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą, atitinkantį sugebėjimus ir darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Klaipėda
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2019 m. lapkričio 1 d.
Įvestas:
2019 m. spalio 3 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1250 iki 1750 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

UAB “CF&S Lithuania“ priklauso tarptautiniam logistikos paslaugų koncernui, nuo 1997 metų sėkmingai veikiančiam Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Rusijoje ir Kazachstane, valdančiam nuosavą geležinkelio transporto parką, konteinerius, autotransportą sausumos krovinių gabenimui ir sandėlius. Kompanija aktyviai dirba krovinių gabenime jūrų, geležinkeliais, sausumos bei oro transportu.

UAB “CF&S Lithuania“ tikslas yra suteikti aukštos kokybės ir profesionalias logistikos paslaugas. Siekdami suprasti savo klientų pageidavimus ir poreikius siūlome jiems lanksčias, veiksmingas bei konkurencingas paslaugas.

Vertiname lojalumą ir atsidavimą įmonei. Kompanija darbui Klaipėdoje kviečia prisijungti muitinės tarpininką ( - ę), turintį darbo patirties logistikos procesų organizavime:

Žiūrėti profilį