Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #234014

Muitinės tarpininkas (Klaipėdoje arba Marijampolėje)

CVMarket.lt klientas
Klaipėda
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Siūlome darbą sparčiai augančioje įmonėje. Darbas su rytų rinkos klientais (Rusija, Baltarusija ir kitos NVS šalys). Įmonė įsteigusi filialus Baltarusijoje ir Rusijoje.
Stabilus atlyginimas bei Premijos uz gerai atliktą darbą.

Reikalavimai

Muitinės tarpininko pažymėjimas
1 metų patirtis
Rusų kalbos mokėjimas
Aktyvumas, imlumas, sąžiningumas.

Įmonė siūlo

Darbas stabiliai augančioje ir perspektyvioje įmonėje.
Jaunas, draugiškas kolektyvas.
Premijos už gerai atliktą darbą.
Stabilus atlyginimas.

Darbo skelbimo numeris
#234014
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!