Naujausi skelbimai

Muitinės tarpininko asistentas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 161843

Darbo skelbimo numeris

161843

Darbo aprašymas

- Pagalba muitinės tarpininko atstovui;
- Ruošti dokumentus muitiniam forminimui: peržiūrėti gautus dokumentus, informuoti klientą apie jų trūkumą bei neatitikimus, derinti ir ruošti išsiuntimo dokumentus (CMR, Tir Carnet, sąskaitas, važtaraščius);
- Dokumentų ruošimas, pildymas, administravimas.

Reikalavimai

- Kompiuterinis raštingumas;
- Atsakingumas, komunikabilumas, profesionalumas, kruopštumas;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas bei vairavimo patirtis;
- Nuosavas automobilis;
- Geras rusų kalbos mokėjimas.

Įmonė siūlo

- Siūlomo darbo vieta apie 30 km. nuo Vilniaus;
- Atsakingą ir aktyvų darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
- Visas socialines garantijas;
- Kompetenciją atitinkantį, laiku mokamą atlyginimą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. liepos 12 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 12 d.

BPC Servisas, UAB - teikia kompleksines logistikos paslaugas. Per savo veiklos gyvavimo metus pristatymų tarnyba "BPC Servisas" sukūrė kokybišką logistikos sistemą prekių pervežimui, sandėliavimui ir platinimui Lietuvoje ir Baltarusijoje.