Naujausi skelbimai

Naktinis administratorius

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18126

Darbo skelbimo numeris

18126

Darbo aprašymas

Naktinis administratorius - darbas naktimis;
Naktinio administratoriaus darbas būtų priimti - išlydėti svečius; tikrinti viešbučio svečių sąskaitas, esant reikalui atlikti korekcijas; prižiūrėti svečių gerbuvį.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis viešbučio administratoriaus pozicijoje būtų privalumas.
  • Kandidatas turėtų būti inteligentiškos išvaizdos bei manierų vyras, mandagus ir taktiškas;
  • privalo mokėti anglų, rusų kalbas, raštu ir žodžiu.

Įmonė siūlo

  • darbą Vilniaus senamiestyje esančiame viešbutyje;
  • asmeninį tobulėjimą paslaugų sferoje - viešbučio administravime;
  • draugišką kolektyvą.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 10 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 10 d.

Grotthuss Hotel - tai ramybės oazė tylioje Vilniaus senamiesčio gatvelėje, pačioje miesto širdyje. Svečiams siūlome 21 stilingai įrengtą kambarį bei truputėlį istorijos. Jauki atmosfera, visi šiuolaikiniai patogumai, internetas kiekviename numeryje - viskas, ko reikia reikliam svečiui verslininkui.