Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #282213

Naudotų automobilių pardavimų atstovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Darbo aprašymas:

  • Potencialių automobilių prekeivių paieška Lietuvoje
  • Įmonės ir jos specialios prekybos platformos pristatymas
  • Ilgalaikių verslo santykių su partneriais plėtojimas ir gilinimas
  • Siūlyti labiausiai tinkamus variantus prekybininkams, jų lūkesčių analizavimas ir prisitaikymas prie klientų perkamosios strategijos.

Reikalavimai

Poreikiai:

  • Laisvas bendravimas lietuvių, rusų ir lenkų kalbomis.
  • Labai geros žinios latvių ir/ ar anglų kalbų.
  • Pardavimo talentas ir aistra automobiliams.
  • Patirtis dirbant su verslo partneriais (B2B)
  • Profesionalus požiūris į partnerius, geras darbo organizavimas, noras siekti tikslų
  • Komunikabilumo ir derybų įgūdžiai.
  • Atsakingumas, didesnis nie vidutinis įsipareigojimas ir savarankiškumas veiksmuose.
  • Puikūs administraciniai, kompiuterių gebėjimai ir dėmesio kreipimas į detales
  • Būtų privalumas automobolių išmanymas.

Įmonė siūlo

Mes Siūlome:

  • Labai patrauklų, nuo veiklos rezultatų priklausanti atlyginimą( be apribojimų)
  • Patrauklus pasiūlymum, kartu su duomenų bazė mūsų partnerių norimais automobiliais.
  • Puikūs administraciniai, darbo su kompiuterių įgūdžiai ir dėmesys detalems

Jeigu Jūs sudomino šitas pasiūlimas, prašome siųsti savo prašymus anglų arba lenkų kalba.

Darbo skelbimo numeris
#282213

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2016 m. spalio 17 d.
Įvestas:
2016 m. spalio 4 d.

AUTO1.com yra viena iš greičiausiai augančiu, turinti daug pardavimo kanalų ir liderė platformos technologijos atžvelgumu automobiliu srityje Europoje. Po įspudingo augimo Vokietijoje, Lenkijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje bei Čekijoje. Išplečiame savo viekla į Baltijos šalis, Lietuvą, Latviją ir Estiją. Ieškome talentingų ir ambicingų pradavimo atstovų pasirengusius dirbti pagal sutartį Vilniuje, siekiant paremti mūsų nuolatinį augimą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!