Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #301450

Naudotų automobilių pardavimų atstovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Potencialių automobilių prekeivių paieška Lietuvoje;
  • Įmonės ir jos specialios prekybos platformos pristatymas;
  • Ilgalaikių verslo santykių su partneriais plėtojimas ir gilinimas;
  • Siūlyti labiausiai tinkamus variantus prekybininkams, jų lūkesčių analizavimas ir prisitaikymas prie klientų perkamosios strategijos.

Reikalavimai

  • Laisvas bendravimas lietuvių, rusų ir lenkų/ anglų kalbomis;
  • Latvių kalbos žinios būtų didelis privalumas;
  • Pardavimo talentas ir aistra automobiliams;
  • Patirtis dirbant su verslo partneriais (B2B);
  • Profesionalus požiūris į partnerius, geras darbo organizavimas, noras siekti tikslų;
  • Komunikabilumas ir derybų įgūdžiai;
  • Atsakingumas ir savarankiškumas;
  • Puikūs administraciniai, kompiuterių gebėjimai ir dėmesys detalėms;
  • Automobilių išmanymas - privalumas.

  • Labai patrauklų, nuo veiklos rezultatų priklausantį atlyginimą (be apribojimų).
  • Darbą su patraukliu produktu, drauge su pridėtinę vertę kuriančiomis paslaugomis, pageidaujamomis mūsų partnerių.

Jeigu Jus sudomino ši pasiūlymas, prašome siųsti savo CV anglų arba lenkų kalba.

Darbo skelbimo numeris
#301450
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!