Nekilnojamojo turto brokeris (-ė). Siūlome išskirtines sąlygas patyrusiems brokeriams.

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110502

Darbo skelbimo numeris

110502

Darbo aprašymas

Tarpininkavimas perkant, parduodant nekilnojamąjį turtą;
Nekilnojamojo turto objektų paieška;
Bendravimas su klientais;
Sutarčių pasirašymas;
Pirkėjų paieška;
Komercinių pasiūlymų rengimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniojo kurso studentas);
Anglų bei rusų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas planuoti savo darbo dieną;
Organizuotumas, punktualumas, atsakingumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Automobilis;
Patirtis nekilnojamojo turto arba aktyvių pardavimų srityje- didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Intensyvius apmokymus;
Nekilnojamojo turto duomenų bazę;
Palaikančią vadovų komandą;
Efektyvią darbo sistemą;
Atlygį, priklausantį nuo pasiekimų.

Papildoma informacija

Siūlome išskirtines sąlygas patyrusiems brokeriams.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas ar pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.), gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. lapkričio 14 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 14 d.

UAB “Eurodata”- įmonė, kuri specializuojasi tarpininkavimo srityje perkant, parduodant, nuomojant ir išsinuomojant nekilnojamąjų turtą. Vykdydami
verslo plėtrą, kviečiame prisijungti nekilnojamojo turto brokerį, norintį realizuoti savo patirtį, žinias bei augti kartu su kompanija.