https://www.cvmarket.lt/78963

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #78963

Nekilnojamojo turto brokeris (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

RE/MAX kompanija savo veiklą pradėjo prieš 36 metus ir šiuo metu veikia 75 šalyse ir yra atstovaujama daugiau kaip 7000 biurų ir 100.000 brokerių. Mes Lietuvoje sėkmingai veikiame jau ketveri metai ir tęsdami savo sėkmingą plėtros strategiją visai neseniai persikėlėme į naujas ir erdvias patalpas, todėl turime galimybę pakviesti keletą iš Jūsų prisijungti prie mūsų komandos. Kadangi RE/MAX kompanija yra „kitokia“ ir ne tik dėl to, kad yra didžiausia pasaulyje, mes ieškome truputį „kitokių“ žmonių. Nenorėjau rašyti šabloniško skelbimo, todėl nusprendžiau paklausti keleto iš mūsų brokerių, ką jie mano apie darbą su mumis. Taigi, jei skaitydami jų atsakymus, pamatysite save, drąsiai siųskite savo CV, o aš pasistengsiu jums įrodyti, kad būti „ kitokiu“ visada apsimoka.

Vadovas
Žiuljenas Galeckas


Kodėl rinkotės dirbti su mumis?
Ką jums šis darbas duoda, kas jus motyvuoja tobulėti?
Kokios savybės svarbiausios norint būti sėkmingu brokeriu?


BROKERIS (-Ė)
AUŠRA M. (8 mėn. su mumis) Visada jaučiau, kad turiu potencialą, norą siekti tikslo, todėl rinkausi nelengvą, bet kartu įdomų bei turintį dideles galimybes užsidirbti darbą. Žinojau, kad nuo mano rezultatų priklausys ir mano atlyginimas - tai mane labai sužavėjo. Maniau arba nuskęsiu arba išplauksiu. Norėjau sau ir kitiems įrodyti, kad galiu būti finansiškai nepriklausoma. Sužavėjo galimybė pačiai planuoti savo laiką, išlaidas, galimybė pačiai priimti sprendimus.
Visada patiko bendrauti su žmonėmis, man įdomūs jų gyvenimai, jų likimai. Tai puiki gyvenimo patirtis, nes tenka matyti kaip gyvena kiti ir tuo pačiu palyginti kur gi tu pats randiesi ir ar eini teisingu keliu. Darbe gaunu tikrai daug vertingos patirties, jaučiu, kad nestoviu vietoje, o tobulėju, įgaunu vis didesnį pasitikėjimą tiek profesinėje sferoje tiek kaip asmenybė.
Norint sėkmingai dirbti šioje sferoje būtina pilnai atsiduoti darbui, mokėti kartais aukoti savo asmeninį laiką. Būti stipriam kaip asmenybė, reikiamu momentu mokėti pasakyti NE. Mokėti įsiklausyti i klientą, stengtis jį suprasti, įgauti jo pasitikėjimą, susidraugauti. Ir dar kartą DIRBTI, DIRBTI, DIRBTI - tada tikrai bus rezultatas!

IGNAS P. ( 1 m. su mumis) Kai tik grįžau į Lietuvą iš Amerikos, neturėjau tvirto plano kuo norėčiau užsiimti. Žinojau, kad ką bedaryčiau, tai turės būti investicija. Kalbu apie laiką - tiesiog nenorėjau, kad laikas praleistas bandant įsitvirtinti vienoj ar kitoj sferoj praeitų veltui. Kita vertus, turėjau gerą progą iš šalies pasižiūrėti kaip dirba viena nedidelė NT įmonė Amerikoje, tai atvirai pasakius pasirodė pasaka, o ne darbas: nuvažiuoji su gera mašina pas klientus, parodai jų brangų namą, parduodi, gauni krūvą pinigų ir ilsiesi :) Dabar atrodo truputį kitaip:)
Aišku, papildomai motyvacijos įpūtė vienas biuro vadovas - prižadėjo aukso kalnus, aš ir patikėjau.... ;) o jeigu rimtai, tikiu, kad tie aukso kalnai augs kartu su patirtimi, pasitikėjimu savim, įdirbiu ir atitinkamu kiekiu pastangų.
Pirmiausia – palaikymą, be palaikymo, patarimų ir jausmo, kad problema ne tik mano, o bendra, jau buvo galima ir apsigalvoti. Visi bendrauja, tariasi, kalbasi, ieško sprendimų, ginčijasi - tai yra labai gerai.
Gaunu žinias, kartu su jomis - pasitikėjimą savimi, ir vis aiškesnį bendrą vaizdą, ką daryti Lietuvoje, kad užsiimtum tuo kas patinka ir gyventum pilnavertišką gyvenimą. Man čia didžiausias pliusas.
Reikia pagalvoti ar turi bent pusę metų laiko, ar gali investuoti nebūdamas tikras dėl grąžos. Kitaip sakant, turi nebijoti, kad nepasiseks. Turi būti azartiškas. Manau, kad norint būti geru brokeriu turi būti sveikas pinigų alkis. Pinigai yra didelis variklis. Jeigu ateis žmogus, kuris pilnai bus patenkintas 1500Lt/mėn. ir jam to užteks, turbūt daugiau uždirbti šansų bus irgi nedaug.

JUSTINAS V. (2m. 2mėn. su mumis) Rinkausi dirbti RE/MAX kompanijoje iš išskaičiavimo: tarpininkavimas yra mažiausiai išlaidų reikalaujantis verslas. Brangiausias daiktas (kaip vienetas) ką galima pardavinėti yra nekilnojamasis turtas, o dėl to ir komisinių už tarpininkavimą "nubyra daugiausiai" :) Taip pat labai svarbu, kad RE/MAX kompanijoje didžiausia dalis komisinio atlygio lieka brokeriui, jei lyginsime su kitomis NT kompanijomis esančiomis rinkoje.
Dirbu čia nes tobulėju, matau daug perspektyvų, žinau , kad dar labai daug galiu nuveikti. Priemones ir kryptį kaip viskas bus toliau aš galiu pasirinkti pats. Visiška laisvė. Dideli pinigai. Geras vadovas.
Komunikabilumas (manau to neišmokstama, tokiu gimstama). Davimas kitam. Kantrybė, didelė kantrybė. Aktyvumas ir laiko planavimas.

JEVGENIJ F. ( 3 mėn. su mumis) Šitas darbas suteikia galimybę gyventi geriau ir tavo gyvenimo kokybė priklauso tik nuo tavo pastangų ir nėra jokių RIBŲ.
Darbas labai įdomus, visai kitoks nei įprastas darbas nuo 8 iki 17. Čia aš gaunu PATIRTIES, kurios prireiks visiems gyvenimo atvejams.
Niekada nepasiduoti. Būti optimistu iki kaulų smegenų. Noriai bendrauti su žmonėmis ir mėgautis kiekvienu pasakytu žodžiu.

AUDRIUS K. ( 2 m. su mumis) Pasirinkau dirbti čia, nes patiko RE/MAX principas: „savam versle, bet ne vienas“, taip pat galimybė uždirbti daug pinigų.
Dirbu nes pradėjau savo verslą kuris, tikiu, išaugs i stabilų solidžių pajamų šaltinį mano šeimai išlaikyti. Mane labai motyvuoja mano klientų rekomendacijos, taip pat tai, kad esu geriausių RE/MAX brokerių Top 10, tai kad žmonės mato mano veidą laikraščiuose ir kitose reklamos priemonėse, tai, kad parduodu „ne saulėgrąžas“, o padedu žmonėms priimti svarbius ir teisingus sprendimus susijusius su jų nekilnojamuoju turtu. Čia gaunu: nuolatinį tobulėjimą, asmenybės ir verslumo augimą, garsų tarptautinį prekinį ženklą.
Reikia mėgti bendrauti su žmonėmis, sugebėti įsiklausyti ir išgirsti kas sakoma, mokėti planuoti laiką ir darbus. Savikontrolė.

SAULIUS D. ( 1m. su mumis) Norėjau pakeisti darbo sferą, o kadangi jau buvau šiek tiek susidūręs su darbu komercinio NT srityje, pasiūlymas pasirodė viliojantis. Taip pat įtakos padarė biuro veiklos rezultatai ir vadovo požiūris į darbo organizavimą, tikslų siekimą ir rezultatus.
Manau ši kompanija geriausia vieta tobulėti NT pardavimuose ir pasiekti savo užsibrėžtus tikslus. Mūsų turimi mokymai ir jų metu gaunama informacija ir patarimai, kolegų praktika duoda spyrį generuoti naujas idėjas ir pasidaryti išvadas jei ne viskas einasi pagal planą:)
Motyvacija, patirtis, nuoširdus noras padėti klientams, supratimas, kad turi judėti į priekį, tikėjimas tuo ką darai.


Reikalavimai

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas.
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai.
  • Kompiuterinis raštingumas.
  • Pareigingumas, organizuotumas ir pozityvus mąstymas.


Įmonė siūlo

  • Neribotas uždarbio galimybes.
  • Išsamius mokymus.
  • RE/MAX nekilnojamojo turto brokerių, dirbančių daugiau nei metus laiko, vidutinis mėnesio uždarbis siekia daugiau nei 10 000 litų, net ir šiomis rinkos sąlygomis.


Darbo skelbimo numeris
#78963
Jūs kandidatuojate į:
Nekilnojamojo turto brokeris (-ė)
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!