Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #307904

NEPRALEISK PROGOS! Atlik praktiką Personalo skyriuje tarptautinėje kompanijoje!

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Nori sparčiai tobulėti ir įgyti vis naujų žinių? Tau siūlome atlikti praktiką Personalo skyriuje Tarptautinėje kompanijoje. Praktikos metu suteiksime Tau galimybę susipažinti su įmonės veikla ir išbandyti save personalo srityje.

Reikalavimai

-motyvacijos bei naujų žinių troškimas;
-gera nuotaika bei energingumas;
-pozityvus požiūrio į kasdienius dalykus;
-komunikabilumas, kruopštumas, atsakingumas ir atidumas detalėms.

Įmonė siūlo

-galimybę susipažinti su darbuotojų atrankų procesu;
-prisidėti prie vidinių renginių organizavimo;
-įgyti administracinio darbo patirties;
-pritaikyti teorines žinias praktiškai;
-gauti geras rekomendacijas;
-puikias sąlygas, jauną, aktyvų ir draugišką kolektyvą, visapusišką pagalbą tobulėjant;
-praktiką ne trumpiau nei 2 - 3 mėn. (mažiausiai 30 valandų per savaitę);
-trišalę arba savanoriškos praktikos dvišalę sutartis.

Darbo skelbimo numeris
#307904
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!