Naujausi skelbimai

Nepriklausomas (-a) pardavimo atstovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 14818

Darbo skelbimo numeris

14818

Darbo aprašymas

• Aktyvi naujų verslo klientų paieška
• Aktyvus tarptautinių skambučių paslaugų pardavimas
• Sutarčių paruošimas, derinimas bei pasirašymas Atstovaujamojo vardu
• Ryšių su klientais palaikymas

Reikalavimai

• Sugebėjimas savarankiškai organizuoti darbą
• Iniciatyvumas, motyvacija
• Komunikabilumas, derybų įgūdžiai
• Darbas kompiuteriu
• B kat. vairuotojo pažymėjimas bei nuosavas automobilis
• Pardavimo patirtis būtų privalumas

Įmonė siūlo

• Nuolatinius apmokymus keliant kvalifikaciją
• Nuo rezultatų priklausantį atlygį

Papildoma informacija

Daugiau informacijos apie mūsų kompaniją galite rasti www.nttcable.lt
CV galite siųsti faksu (5) 2514228 ir per CV Market sistemą.
Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencealumą garantuojame.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena ar ne visa darbo diena, darbuotojas ar pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2006 m. liepos 30 d.
Įvestas:
2006 m. birželio 30 d.

UAB „NTT Cable Lietuva”- NTTCable GmbH, viešojo ryšio balso telefonijos platintojos, padalinys. Vokietijos įmonė NTTCable GmbH turi taip pat savo padalinius Italijoje, Čekijoje, Lenkijoje ir jau dabar Lietuvoje.