Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #188973

.NET programuotojai (JUNIOR)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Reikalavimai

Išsilavinimas: B.Sc. arba M.Sc. informacinių technologijų srityje.

Žinios ir įgūdžiai, kurių prireiks iš kart:

  • .NET C# Freamework 4.0/4.5
  • TSQL, SQL Server 2008/2012

Taip pat naudosite:
  • WCF
  • WPF
  • Entity Framework
  • Linq
  • ADO.NET Dataservices
  • COM-interop
  • WCF/ADO/SQL Transaction handling
  • Telerik WPF/UI Components library

Įmonė siūlo

  • tarptautinę karjerą ir paramą jos siekiantiems
  • įdomius projektus ir palaikymą juos įgyvendinant
  • naujus kolegas ir draugus Švedijoje, Suomijoje
  • gerą atlyginimą ir socialines garantijas
  • stažuotės Švedijoje ir JAV
  • patogi darbo vieta (du monitoriai, tab/pad priemonės)

Darbo skelbimo numeris
#188973

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2013 m. lapkričio 14 d.
Įvestas:
2013 m. spalio 14 d.

Suomijoje įprasta keliauti traukiniais. Nes tai patogu, greita, patikima, patogu ir svarbiausia - nenuobodu.
Ypač jei su savimi turi nešiojamą kompiuterį ar išmanųjį telefoną.
Jei po Suomiją keliausite ir Jūs, verta po ranka turėti kelias nuorodas į viešai prieinamas paslaugas:

Traukinių žemėlapis, maršrutai, tvarkaraščiai ir reali kiekvieno traukinio padėtis http://www.vr.fi/en/index/aikataulut/livetrainmap.html
Nuoroda tiems, kam nešiojamas kompiuteris jau tapo staliniu, nes išmanusis telefonas tapo naujuoju nešiojamuoju kompiuteriu http://www.vr.fi/en/index/palvelut/mobiilipalvelut/live_train_mobile.html

Šios aplikacijos – tai dalis vieno iš daugelio S-GROUP darbų, realiai veikiančių Skandinavijos šalyse.

S-GROUP –programinių sistemų, kuriose vietos identifikavimas yra esminis komponentas, gamintojas ir tiekėjas Skandinavijos šalyse.

Programavimo padalinys Vilniuje skirtas tik didelės apimties sprendimų kūrimui, kurių programavimo trukmė 3-18 mėnesių dirbant 3-5 žmonių komandomis. Plečiame pajėgas ir ieškome jaunų ir gabių specialistų, kurie nori augti patys ir padėti augti kitiems:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!