Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167430

.NET Programuotojas (-a)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Organizacijoje būsi atsakingas už:
- WEB ir mobilių aplikacijų programavimą;
- dalyvavimą kūrybinėse komandose kuriant naujus produktus: nuo koncepcijos iki funkcionalumų detalizavimo;
- WEB ir mobilių aplikacijų kūrimo projektų įgyvendinimą: diegimą, testavimą ir pan.;
- tiesioginį darbą su užsienio klientais kuriant bei diegiant aplikacijas.

Reikalavimai

Mes norime, kad TU:
- turėtum aukštąjį išsilavinimą IT srityje;
- turėtum ne mažesnę nei dviejų metų darbo patirtį su .Net 3.5/4.0 arba PHP; HTML; MVC; XML; MS SQL arba MySQL, arba Oracle DB;
- puikiai kalbėtum, skaitytum ir rašytum angliškai;
- pasižymėtum tokiomis savybėmis kaip atsakingumas, kruopštumas, analitinės mąstymas ir vidinė motyvacija.

Įmonė siūlo

Mūsų pasiūlymas TAU:
- įdomi ir perspektyvi darbo vieta vienoje stipriausių Lietuvoje veikiančių WEB aplikacijų kompanijoje;
- tiesioginis darbas su JAV veikiančiomis įmonėmis-klientėmis;
- galimybė tobulėti kaip IT specialistui/Projektų vadovui: nuolatiniai mokymai, sertifikatai, online forumai ir pan.;
- šauni, jaunatviška profesionalų komanda;
- konkurencingas atlyginimas ir premijos už gerus pasiektus rezultatus.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#167430

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 4 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 4 d.

Organizacijų konsultavimo įmonė "ALISA MANAGEMENT LABORATORY" savo klientui - WEB aplikacijų vystytojui, veikiančiam pasaulinėje rinkoje - ieško .net PROGRAMUOTOJO (-OS).

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!