Naujausi skelbimai

.Net programuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 8885

Darbo skelbimo numeris

8885

Darbo aprašymas

programavimo darbai su .NET (C# ir ASP)

Reikalavimai

- 1-2 metų patirtis dirbant su pagrindiniais MS programavimo platformos aspektais: C#.Net, ASP.Net;
- Aukštasis išsilavinimas IT srityje
- darbo komandoje patirtis;
- MS SQL žinios;
- UML žinios;
- Design Pattern išmanymas;
- Geros profesinės anglų kalbos žinios;
- Analitinis mąstymas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus;
- Noras mokytis ir tobulėti;
- Žinias patvirtinantys sertifikatai, rekomendacijos būtų privalumas.

Įmonė siūlo

- įdomų, perspektyvų darbą jauname kolektyve;
- galimybes tobulėti ir uždirbti.
- 10% darbo laiko skirti kvalifikacijos kėlimui.

Papildoma informacija

CV siūsti elektroniniu paštu office@partner1.lt arba per CV market sistemą. Siunčiant elaišką nurodykite .Net programuotojas

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. rugsėjo 25 d.
Įvestas:
2005 m. rugsėjo 1 d.

UAB "Individualūs sprendimai" (IS), įkurta 2002 metų rugpjūčio mėnesį Kaune, susibūrus ilgametę patirtį turintiems specialistams. Dirbame programinės įrangos kūrimo, elektroninių įrenginių , prietaisų ir jų sistemų projektavimo, gamybos srityse.