Užpildote vieną CV - turite DU. Europass CV

13.03.2007

Nuo šiol jūs galite susikurti CV dviem formatais - CV Market ir Europass. Užtenka vieną kartą užpildyti CV ir Jūs vienu paspaudimu galėsite keisti formatą. Kiekvieno savo susikurto CV viršutiniame dešiniajame kampe jūs matote nuorodą - "Europass CV forma":
 Europass CV
Paspaudę ją, iškart konvertuosite savo CV iš CV Market į Europass CV formą. Norėdami grąžinti CV iš Europass į CV Market formą, turite paspausti nuorodą "CV Market forma" toje pačioje vietoje, kurioje anksčiau matėte "Europass CV forma".

Kuo tai naudinga? Norėdami kandidatuoti į ES institucijas ar kitas organizacijas, reikalaujančias Europass CV formos, galėsite greitai konvertuoti savo CV į šį formatą vienos nuorodos paspaudimu. Kokią CV formą būsite pasirinkę, tokią matys ir darbdaviai, kuriems siunčiate savo CV. Pavyzdžiui, jei esate paspaudę "Europass CV forma" nuorodą ir Jūsų CV matomas šiuo formatu, tai, išsiuntus CV, ir jo gavėjas matys Jūsų CV Europass forma. Ir atvirkščiai - jei būsite paspaudę "CV Market forma", tai CV gavėjas Jūsų CV matys CV Market forma.

Noriu susikurti CV >>


VIP darbo skelbimai