Naujausi skelbimai

NT rinkos analitikas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308798

Darbo skelbimo numeris

308798

Darbo aprašymas

• NT rinkos analizė;
• NT rinkos sekimas, prognozių generavimas, atnaujinimas;
• Investicinių srautų skaičiavimas ir prognozavimas;
• NT apžvalgų rengimas (metinės, ketvirtinės);
• Komercinių pasiūlymų, sutartčių rengimas.

Reikalavimai

• Aukštasis išsilavinimas (vadybos, finansų arba nekilnojamojo turto srityse būtų privalumas);
• Darbo patirtis komercinio NT srityje būtina (analitinio darbo patirtis- privalumas);
• Ypač geri analitiniai ir gebėjimai;
• Greita orientacija naujose situacijose;
• Gebėjimas veikti stresinėse situacijose;
• Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
• Kompiuterinis raštingumas (Excell, Power Point);
• Mandagumas, komunikabilumas, iniciatyvumas.

Įmonė siūlo

• Pilną darbo dieną;
• Stabilų darbo užmokestį ir motyvuojančius priedus už gerus darbo rezultatus;
• Įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje;
• Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 11 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 13 d.

„Solid Real “ yra nekilnojamojo turto profesionalų kompanija, teikianti paslaugas Lietuvoje ir užsienyje veiklą vykdančioms įmonėms bei fiziniams asmenims.Klientams teikiame platų komercinio nekilnojamojo turto paslaugų spektrą: nuo išsamių rinkos tyrimų, įvairaus pobūdžio analizių, visų tipų nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugų, iki konsultacijų strateginiais klausimais bei klientų turto valdymo. Kartu su partneriais galime pasiūlyti visas nekilnojamojo turto paslaugas, kurių gali prireikti turto gyvavimo cikle.Aukštą paslaugų kokybę ir sėkmingą ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais užtikrina mūsų požiūris į savo darbą -tik suvokdami kliento strateginius verslo tikslus galime pasiūlyti ir įgyvendinti optimalius nekilnojamojo turto sprendimus.