Naujausi skelbimai

NT vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 75880

Darbo skelbimo numeris

75880

Darbo aprašymas

tarpininkavimas perkant-parduodant gyvenamosios paskirties nekilnojamąjį turtą;
įmonės partneriams priklausančio nekilnojamojo turto pardavimas;
naujų nekilnojamojo turto objektų paieška;
pigaus nekilnojamojo turto investicijoms paieška;
konsultavimas nekilnojamojo turto klausimais;
dalyvavimas kituose įmonės nekilnojamojo turto projektuose.

Reikalavimai

aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
panašaus darbo patirtis;
geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;
pareigingumas, atsakingumas;
sugebėjimas dirbti savarankiškai;
nuosavas automobilis.

Siūlome perspektyvų darbą nedideliame draugiškame kolektyve, geras darbo apmokėjimo sąlygas, karjeros perspektyvas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. spalio 21 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 7 d.

Naujai įkurta nekilnojamo turto agentūra priims į darbą Vilniuje patyrusį nekilnojamojo turto vadybininką (-ę)