2022-07-29 11:26:48

NUOMOS ADMINISTRATORIUS (-Ė) Palangoje

CVMarket.lt klientas
900 - 1000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome jaunatviškos, šiuolaikiškos ir pozityvios, darbščios komandos!

Siūlome terminuotą darbo sutartį 6 mėnesiams (balandis-spalis) su galimybe dirbti po sutarties pabaigos.
Darbo užmokestis nuo 900 mėn. atskaičius mokesčius.
Puiki galimybė laikinai atvykti dirbti ir užsidirbti pajūryje Lietuvoje.

•Nuomos ir remonto darbuotojų darbo organizavimas;
•Nuomos taškų darbo kontrolė;
•Darbuotojų apmokymas, motyvavimas ir ugdymas;
•Klientų aptarnavimo kontrolė;
•Inventoriaus švaros/techninės būklės kontrolė;
•Pagalba dirbant taškuose, esant dideliam srautui;
•Paslaugų užsakymų organizavimas;
•Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas.

Reikalavimai

Mes tikime Jumis, jei:
•turite puikius organizavimo gebėjimus;
•galite koordinuoti komandos darbą, gebate įkvėpti;
•gebate greitai orientuotis nestandartinėje situacijoje;
•pasižymite iniciatyvumu, atsakingumu, komunikabilumu;
•gebate dirbti savarankiškai, turite puikius bendravimo, klientų aptarnavimo įgūdžius;
•mokate lietuvių/anglų/rusų kalbas.

Įmonė siūlo

•galimybę realizuoti savo idėjas jaunatviškoje komandoje;
•galimybę auginti savo kompetenciją;
•atlyginimas atitinkantis darbuotojo kompetenciją;
•nuolatinis arba sezoninis darbas (ne sezono metu atliekant kitas darbų funkcijas).