2022-07-29 11:26:48

NUOMOS DARBUOTOJAS Palangoje

CVMarket.lt klientas
Nuo 550 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

UAB Aktyvistas, atstovauja prekinį ženklą „Kurortų pramogos“. Viena iš įmonės veiklų yra įvairių pramoginių transporto priemonių bei kito laisvalaikio inventoriaus nuoma. Įmonė taip pat vykdo įvarius mobilios reklamos projektus, nuomoja reklamos plotus.

Ieškome jaunatviškos, šiuolaikiškos ir pozityvios komandos darbui dviračių ir velomobilių nuomos taškuose vasarą ir pavasarį (savaitgaliais) PALANGOJE!

Pagrindinės nuomos darbuotojo funkcijos:

• tiesiogiai ir kokybiškai aptarnauti paslaugų pirkėjus;
• rūpintis nuomojamomis transporto priemonėmis;
• užtikrinti pavyzdingą tvarką savo darbo vietoje nuomos punktuose;
• tvarkingai ir teisingai pildyti nuomos sutartį;
• išduoti pardavimą patvirtinantį kvitą;
• priimti ir teisingai apskaityti gautus už nuomą pinigus;
• dalyvauti inventoriaus suvarymo/išvarymo į nuomos taškus procese;
• suteikti informaciją apie visas įmonės paslaugas;
• atlikti kitus deleguotus darbus.

Reikalavimai

• energingumas, atsakingumas, darbštumas, savarankiškumas, punktualumas;
• gebėjimas bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis: nuo pačių mažiausių iki solidžių senjorų;
• anglų ir rusų (pageidautina) šnekamoji kalba;
• gebėjimas dirbti savarankiškai, puikių bendravimo, klientų aptarnavimo įgūdžių turėjimas.

Priimame nuo 16 metų

Įmonė siūlo

• galimybę realizuoti savo idėjas jaunatviškoje komandoje;
• galimybę auginti savo kompetenciją;
• galimybę derinti darbą su poilsiu prie jūros;
• galimybę derinti grafiką;
• premijas už puikiai atliktą darbą.

Privalumai:
• SIŪLOME DARBĄ V/VI/VII -iais balandžio mėnesį
• Sezonių darbą 5/6/7/8/9 mėnesiais
• GALIMA derinti darbo grafiką prie mokslų/veiklos/kito darbo (ypač jei tavo gyvenamoji vieta netoli Palangos!)