Naujausi skelbimai

Operatorius-gelžbetonio konstrukcijų formuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108881

Darbo skelbimo numeris

108881

Darbo aprašymas

Įvairaus sudėtingumo gelžbetonio konstrukcijų gamyba pagal gamybos planą;
Formavimo mašinos, kranų valdymas gamybos linijoje, jų priežiūra bei derinimas;
Įdėtinių detalių montavimas suformuotose gelžbetonio konstrukcijose;
Gamybai reikalingų formų, bortų ir padėklų surinkimas;

Reikalavimai

Profesinis/aukštesnysis išsilavinimas statybų srityje;
Minimalios kompiuterinio raštingumo žinios;
Atsakingumas, sąžiningumas.

Įmonė siūlo

Motyvuojantį atlygį, atitinkantį darbo rezultatus;
Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

CV siųsti: daiva@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 9 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 9 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.